producent gilz papierosowych gilzy

Strona główna

Firma KentDruk zajmuje się produkcją i sprzedażą gilz papierosowych na terenie całej Polski a także za granicą. Jesteśmy zespołem ludzi o dużym doświadczeniu w tej dziedzinie. Dysponujemy dwoma zakładami zajmującymi się produkcją gilz papierosowych oraz filtrów do papierosów o standardowej średnicy.

Nasze produkty wykonane są z atestowanych materiałów gwarantujących najwyższą jakość.

 

 

          Nowość! Gilza mentolowa CLICK - Sprawdź!

                                     

           Tylko u nas! Gilza z nadrukowanym korkiem

                                                   

Aktualności

KENTDRUK na Facebooku Wszystkie najnowsze informacje i aktualności dostępne na naszej oficjalnej stronie portalu społecznościowego Facebook. Sprawdź wszystkie nasze nowości już teraz.

KENTDRUK na Facebooku

Nowość! Gilza Click Menthol Firma Kentdruk jako pierwsza na świecie oferuje gilzę papierosową z mentolową kapsułką! Sprawdź szczegóły naszego unikalnego produktu

Nowość! Gilza Click Menthol

Nowość! Nabijarki Tech1/Tech2 Już jest dostępny w sprzedaży unikalny model zaawansowanej nabijarki do gilz papierosowych, wyprodukowanej z zastosowaniem najnowszych technologii.

Nowość! Nabijarki Tech1/Tech2

Nowość! Gilza z długim filtrem Nasza firma zaprezentowała na targach EuroTab2013 nowość - gilzę papierosową z długim filtrem o długości 20mm!
Dostępna jest już dla Państwa w sprzedaży.

Nowość! Gilza z długim filtrem

Targi EuroTab 2013 Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i okazanie zainteresowania naszymi produktami. Mamy nadzieję, że nawiązane kontakty zaowocują długoletnia współpracą.

Targi EuroTab 2013

Nabijarki ProTube Firma Kentdruk została autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem wysokiej jakości nabijarek ProTube na polski rynek!

Nabijarki ProTube

Podstrony: 1