producent gilz papierosowych gilzy

Strona główna

Firma KentDruk zajmuje się produkcją i sprzedażą gilz papierosowych na terenie całej Polski a także za granicą. Jesteśmy zespołem ludzi o dużym doświadczeniu w tej dziedzinie. Dysponujemy dwoma zakładami zajmującymi się produkcją gilz papierosowych oraz filtrów do papierosów o standardowej średnicy.

Nasze produkty wykonane są z atestowanych materiałów gwarantujących najwyższą jakość.

 

 

        Nowość! Filterki z kapsułką miętową i owocową

                                         

         Gilza mentolowa MCT oraz owocowa FRUTTA!

                

           Tylko u nas! Gilza z nadrukowanym korkiem

                                                   

Aktualności

Nowość! Gilza mentolowa MCT i owocowa FRUTTA Firma Kentdruk jako pierwsza na świecie oferuje gilzę papierosową z mentolową i owocową kapsułką! Sprawdź szczegóły naszego unikalnego produktu

Nowość! Gilza mentolowa MCT i owocowa FRUTTA

KENTDRUK na Facebooku Wszystkie najnowsze informacje i aktualności dostępne na naszej oficjalnej stronie portalu społecznościowego Facebook. Sprawdź wszystkie nasze nowości już teraz.

KENTDRUK na Facebooku

Nowość! Nabijarki Tech1/Tech2 Już jest dostępny w sprzedaży unikalny model zaawansowanej nabijarki do gilz papierosowych, wyprodukowanej z zastosowaniem najnowszych technologii.

Nowość! Nabijarki Tech1/Tech2

Nowość! Gilza z długim filtrem Nasza firma zaprezentowała na targach EuroTab2013 nowość - gilzę papierosową z długim filtrem o długości 20mm!
Dostępna jest już dla Państwa w sprzedaży.

Nowość! Gilza z długim filtrem

Targi EuroTab 2013 Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i okazanie zainteresowania naszymi produktami. Mamy nadzieję, że nawiązane kontakty zaowocują długoletnia współpracą.

Targi EuroTab 2013

Nabijarki ProTube Firma Kentdruk została autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem wysokiej jakości nabijarek ProTube na polski rynek!

Nabijarki ProTube

Podstrony: 1